Ana Menü
Sinop Tarihi
Sinop'ta Turizm
Reklamlar
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 120
» En Yeni Üye: ikeruq
Takvim
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
En Güzel Anlar..
Hani bazı an'lar vardır, insani delice düşüncelerin kucağına atar. Gün gelir, her şeyden kaçıp kurtulmak duygusu sarıverir ruhunuzu. Kalp atışlarınızın ritmi değişir. Yüreğiniz, göğsünüzü patlatırcasına çarpmaya başlar... Yaşadığınız şehre sığmaz olursunuz.

DEVAMI
Anket
Organizasyonlarımızdan Memnun musunuz?

Çok Beğendim
Çok Beğendim
100% [4 Oy]

Fena Değil
Fena Değil
0% [0 Oy]

Daha güzel olabilirdi
Daha güzel olabilirdi
0% [0 Oy]

Oy: 4
Oy vermek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Başlama Tarihi: 04.11.11
KAMPÇILIK PROGRAMI
KAMPÇILIK PROGRAMI Kampcılık, Doğa sporlarının ayrılmaz bir parcasıdır.İnsanda heyecan,coşku ve bazı anlarda ise bağımlılık yapar. Vahşi doğanın koynunda yapacağınız bir kamp aktivitesi esnasında öğrenecekleriniz kent yaşamınızı da oldukca kolaylaştıracaktır.Kampta gecirdiğiniz bazan hoş, bazan bunaltıcı anlar esnasında edineceğiniz yeni beceriler ile, hayatınızı renklendirecek ve daha yaşanır hale getireceksiniz..


KANYON YÜRÜYÜŞLERİ
Türkiye, iklimsel ve coğrafi özellikleri dolayısıyla zengin su kaynaklarına sahiptir.Her mevsim akış debilerinin, ortalamaların üzerinde olması, asırlardır süre gelen aşınmalara ve derin vadilerin oluşmasına sebep olmuştur. Türkiye'nin hangi bölgesine giderseniz gidiniz,kilometrelerce uzunluğunda, metrelerce derinlikte, göz alıcı ve zaman zaman da ürkütücü görüntüleriyle bir kanyona rastlamanız mümkün.Bilinen ve turizme açılan onlarca kanyonun yanında, çok daha fazlasıyla keşfedilmeyi bekleyen gizemli kanyonlar da mevcuttur.
Uygun bir mevsimde ziyaret ettiğinizde, asırlardır sure gelen bir sonsuz yalnızlığın da koynuna kendinizi bırakmış olacaksınız. Metrelerce uzunluğunda kayalar,bu kayalardan yıllardır dinmeyen bir coşkuyla akan şelaleler ve bu şelalelerin hemen dibinde oluşan turkuaz rengi su havuzları.
Çok az bilinen bu gizemli dünyada yapacağınız bir günlük keşif programları sonucunda, hem heyecan hem macerayı tadacak, hem de turkuaz rengi buz gibi su havuzlarında yüzerek yorgunluk atacak,dinleneceksiniz.
apaydinjeep doğa sporları merkezinin deneyimli rehberleri ve deneyimli şo forleri ve ekip üyeleri uygun zaman dilimleri içinde keşfedilmeyi ve girilmeyi bekleyen kanyonları aramakla meşgul. Onların gözetiminde ve denetiminde katılacağınız bir kanyon geçişi, yaşamınız boyunca az karşılaşacağınız bir deneyim olacak.Bu macerayı anlatmak, kelimelerle ifade etmek mümkün değil.Anlamak için yaşamak gerek.
Biz hep buradayız ve sizin karar vermenizi bekliyor olacağız.


KÖY TURLARI / VILLAGE TOUR
KÖY TURLARI / VILLAGE TOURKöy hayatını yakından görmek, yerel insanlarla tanışıp sohbet etmek ve köy yemeklerinin eşsiz lezzetini tatmak için düzenlenen günübirlik turlarımızdandır.
This tour gives you the opportunity to see village life and get information about religion, habits and traditions of villagers. Also the lunch in the village gives you an idea about the varlety of the Turkish kitchen.